Whatsapp Son Görülme Tarihini Gizleme Yöntemi

Whatsapp kullananların yaşadığı sorunlardan diyelim biride son görülme tarihidir. Birkaç saat önce ,birkaç dakika önce veya birkaç ay önce girdiğimiz görülüyor. Bunu engellemenin yollarını anlatacağım.iPhone, Android ve Blackberry

iPhone Whatsapp Last Seen (Son Görülme) Gizleme 

Öncelikle –> Whatsapp > Setting > Chat Setting > Advanced > Last seen Timestamp on > off olarak ayarlayalım. Bu sayede Whatsappda son görülme saatinizi artık kimse göremeyecek.
Bu kısmın negatif yanı sizin nasıl son görülme tarihiniz görünmüyorsa, sizde karşıdakinin son görülme tarihini göremeyeceksiniz

iphone-whatsapp-last-seen-son-goruntuleme-gizleme-280x300 

 

Android Whatsapp Last Seen (Son Görülme) Gizleme 

Android telefonlarda ayar kısmından yapılmıyor bunun yerine Google Play de bulunan Hide Block Whatsapp Last Seen uygulamasını indirerek yapıyoruz.Uygulamanın mantığı ise Whatssapp’a girdiğimiz sırada internetimiz kesilyor ve biz online olarak görünmüyoruz bu sayede last seen kısmı görünmüyor mesajı atıp whatsapp dan çıkmamız gerekiyor çünkü whatsappda durdugumuz süre içinde internetimiz yok.Whatsapp dan çıktıktan sonra internetimiz geliyor ve mesajımız iletiliyor çok basit bir uygulama buna benzer birkaç uygulama daha Google Play‘de mevcuttur.

BlackBerry Whatsapp Last Seen (Son Görülme) Gizleme 

BlackBerryde aynen android gibi fakat uygulama olmadan yapıyoruz. Biraz meşakkatli bir iş ama işe yarar.Mesaj gelince interneti kapatıyoruz. Mesajı açıp cevap yazıyoruz. Sonra internetimizi açıyoruz.

Paylaşırsan Seviniriz

    About admin

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir